POLECAMY - ODRADZAMY

Podróżując po świecie korzystamy z hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni i barów, agencji turystycznych, biur przewodnickich, ze sprzętu turystycznego, map, książkowych przewodników, rozmaitych wydawnictw informacyjnych itp. Wiele z nich godnych jest polecenia i informacja o nich jest w miarę łatwo dostępna. Ale bywa, że nigdzie nie ma o nich nawet wzmianki. Będziemy pisać o jednych i drugich.
Aby 
ułatwić podróżowanie - zarówno aktywnym wędrowcom-globtroterom jak i tym, którzy podróżują służbowo -  w tej rubryce zamieszczać będziemy króciutkie informacje i opinie na temat  bazy noclegowo-gastronomicznej oraz sprawdzonego ekwipunku turystycznego. Zarówno pozytywne jak negatywne.
Jeżeli na jakiś temat macie własne wyrobione zdanie i uważanie, że coś należy popularyzować lub czegoś unikać - przekażcie o tym wiadomość do Redakcji portalu. Oczywiście, aby obiekt zasłużył na pochwałę lub naganę opinia, którą wystawiacie musi być rzetelna i zgodna ze stanem faktycznym.

W dziale tym przewidujemy też miejsce na artykuły przygotowane przez właścicieli i pracowników hoteli, pensjonatów i innych obiektów wypoczynkowych, producentów sprzętu turystycznego i sportowego itp.
Oni zaprezentują Wam swoje propozycje - a Wy wybierzecie i ocenicie. 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.